Hakkımızda


Kurucu Yatırımcımız NURİ KÜÇÜK ‘ün, 60 yıllık otomotiv yedek parça ticaret hayatının sonucunda ulaştığı Markanın devamı olarak inşa edilen ve 25 yıllık otelcilik deneyiminin her metrekaresine yansıdığı işletmemizde kalite konfor ve estetik ön planda tutularak özenle hazırlanmış 54 oda bulunmaktadır.

Deprem yönetmeliği, yangın alarm sistemi gibi yasal düzenlemelerin gereği olan özelliklerin dışında su arıtma sistemi, ses ve ısı yatılımı, enerji tasarrufu ve çevreye duyarlılık gibi güncel kavramların gereklerinin hassasiyetle yerine getirildiği binamızda kendinizi evinizde hissetmenizi amaç edinmiş nitelikli ve deneyimli ekibi ile geçmişimizden miras kalan ciddiyet samimiyet ve sadakat kavramlarını harmanlayarak ‘’Marka’’laşma vizyon ve misyonu ile oluşturduğumuz hizmet anlayışı çerçevesinde, İZMİR’e kattığımız yeni değeri el ve gönül birliği ile geleceğe taşıyoruz. Sizleri de ağırlamaktan her zaman mutluluk duyacağız.

NK Hotel İzmir


Bir hayal olarak yola çıkılan Nk Hotel 2014 yılında inşaatı tamamlanarak hizmete girmiştir. Otelimizde her türlü detay düşünülmüş ve misafirlerimizin rahatı için gerekli altyapı hazırlanmıştır. Otelimizin konumu İzmir’in en merkezi yerlerinden birindedir ve kolayca ulaşılabilir.

Bize Ulaşın


Adres:
Mürselpaşa Bulvarı No:48 Basmane Konak / İzmir
Tel :
+90 232 441 11 16 (pbx)
Faks :
+90 232 441 11 17
E-Posta :
info@nkhotelizmir.com.tr

Harita Konumu